Dummy link to fix Firefox-Bug: First child with tabindex is ignored

Overzicht Gemeenteraad

De gemeenteraad is het verkozen orgaan van de stad Jena.

Zij bepaalt de beginselen voor het bestuur van de stad en beslist over alle aangelegenheden van de stad, tenzij deze worden overgedragen aan de beslissende comités, de burgemeester bij wet bevoegd is of de gemeenteraad bepaalde aangelegenheden aan hem overdraagt.

De taken, samenstelling en rechten van de gemeenteraad vloeien voort uit de bepalingen van § 22 van het Thüringer Gemeentewetboek (ThürKO).

De gemeenteraad krijgt de nodige hulpmiddelen en voorzieningen voor de vervulling van zijn taken, in het bijzonder een kantoor staat tot zijn beschikking. In zijn feitelijke werkzaamheden is het rechtstreeks ondergeschikt aan het stadsbestuur. (Hoofdstatuut van de stad Jena, § 4)

Facties in een oogopslag

Factie / Kantoor Contactpersoon(s)

DIE LINKE. (9 zetels)
Dornburgerstraat 56
07743 Jena

Katja Schröder (partijmedewerker in het parlement)
telefoon: 0049 3641 443383
fax: 0049 3641 356330
fraktion@die-linke-jena.de

Bündnis 90 / Die Grünen (9 zetels)
Schillergäßchen 5
07745 Jena

Katrin Hildebrand (partijmedewerker in het Parlement)
telefoon: 0049 3641 449303
fax: 0049 3641 420270
info@gruene-jena.de

FDP(6 zetels)
c/o Stefan Beyer
Lutherstr. 20
07730 Jena

Stefan Beyer (staf van de parlementaire fractie)
Tel.: 0049 3641 2950597
stadtratsfraktion@fdp-jena-shk.de

SPD (6 zetels)
Vijver greppel 4
07743 Jena

Matthias Grehl (staf Parlementaire Fractie)
telefoon: 0049 3641 420480
fax: 0049 3641 420482
fraktion@spd-jena.de

CDU (6 zetels)
Saalbahnhofstraße 10
07743 Jena

Dr. Johannes Viehrig (lid van de parlementaire fractie)
Telefoon: 0049 3641 449706
fax: 0049 3641 440777
fraktion@cdu-jena.de

AfD (5 zetels)
Postbus 67
07724 Jena

Volker Wagenhaus (staf van de parlementaire fractie)
kontakt@afd-stadtrat-jena.de

Burgers voor Jena (3 zetels)
Jenergasse 13
07743 Jena

Grit Häkanson-Hall (parlementair partijmedewerker)
Telefoon: 0049 3641 820932
fax: 0049 3641 357970
buerger-fuer-jena@jetzweb.de

Niet-ingeschrevene(Die Guten Party)

Anne Neumann
anne.neumann@jenableibt.de
Niet-ingeschrevene(FREIE WÄHLER JENA) Prof. Dr. Ulrich S. Schubert
schubert@freiewaehler-jena.de

Vorsitz des Stadtrates

Vorsitzende/r des Stadtrates Herr Prof. Dr. Ulrich S. Schubert
1. stellvertretende/r Vorsitzende/r Frau Dr. Beate Jonscher
2. stellvertretende/r Vorsitzende/r Frau Dr. Margret Franz

 

Übersicht Mitglieder des Stadtrates

Name, Vorname Fraktion Adresse E-Mail-Adresse
Dr. Bartsch, Reinhard FDP St.-Jakob-Straße 33, 07743 Jena reinhard.bartsch@fdp-jena-shk.de
Beyer, Stefan FDP St.-Jakob-Straße 33, 07743 Jena stefan.beyer@fdp-jena-shk.de
Dr. Birckner, Eckhard BÜRGER FÜR JENA Jenergasse 13, 07743 Jena info@buerger-fuer-jena.de
Birk, Tobias SPD Teichgraben 4, 07743 Jena fraktion@spd-jena.de
Blumentritt, Volker SPD Werner-Seelenbinder-Straße 28a, 07747 Jena fraktion@spd-jena.de
Calzolari, Elisa Die Linke Dornburger Straße 56, 07743 Jena fraktion@die-linke-jena.de
Dr. Faesel, Peter Bürger für Thüringen/Die Basis - waehlergruppe-jena@diebasis-th.de
Flämmich-Winckler, Martina Die Linke Ernst-Schneller-Straße 12, 07747 Jena fraktion@die-linke-jena.de
Dr. Franz, Margret Bündnis 90/Die Grünen Schillergässchen 5, 07745 Jena info@gruene-jena.de
Freuer, Konstantin CDU Saalbahnhofstraße 10, 07743 Jena fraktion@cdu-jena.de
Gebhardt, Friedrich-Wilhelm SPD Teichgraben 4, 07743 Jena fraktion@spd-jena.de
Glybowskaja, Katja SPD Teichgraben 4, 07743 Jena fraktion@spd-jena.de
Grenzer, Johanna Bündnis 90/Die Grünen Schillergässchen 5, 07745 Jena johanna.grenzer@volteuropa.org
Güngör, Lena Saniye Die Linke Dornburger Straße 56, 07743 Jena lena.guengoer@die-linke-jena.de
Häkanson-Hall, Jürgen BÜRGER FÜR JENA Jenergasse 13, 07743 Jena jhh@lobeda-altstadt.de
Haschke, Rosa Maria CDU Saalbahnhofstraße 10, 07743 Jena fraktion@cdu-jena.de
Hoffmann, Grit AfD Postfach 67, 07724 Jena kontakt@afd-stadtrat-jena.de
Prof. Dr. Hübscher, Johanna CDU Saalbahnhofstraße 10, 07743 Jena fraktion@cdu-jena.de
Dr. Jänchen, Heidrun Die Linke Dornburger Straße 56, 07743 Jena fraktion@die-linke-jena.de
Jankowski, Denny AfD Postfach 67, 07724 Jena denny.jankowski@afd-stadtrat-jena.de
Dr. Jonscher, Beate Die Linke Dornburger Straße 56, 07743 Jena fraktion@die-linke-jena.de
Dr. Knopf, Heiko Bündnis 90/Die Grünen Schillergässchen 5, 07745 Jena heiko.knopf@gruene.de
König-Preuss, Katharina Die Linke Dornburger Straße 56, 07743 Jena fraktion@die-linke-jena.de
Dr. Kühne, Lars AfD Postfach 67, 07724 Jena lars.kuehne@afd-stadtrat-jena.de
Lenkert, Ralph Die Linke Dornburger Straße 56, 07743 Jena fraktion@die-linke-jena.de
Leonhardi, Vincent Bündnis 90/Die Grünen Schillergässchen 5, 07745 Jena vincent.leonhardi@gruene-jena.de
Lützkendorf, Kathleen Bündnis 90/Die Grünen Schillergässchen 5, 07745 Jena info@gruene-jena.de
Dr. Mieth, Matias Bündnis 90/Die Grünen Schillergässchen 5, 07745 Jena info@gruene-jena.de
Morgenstern, Ines Bündnis 90/Die Grünen Schillergässchen 5, 07745 Jena ines.morgenstern@gruene-jena.de
Muhsal, Wiebke AfD Postfach 67, 07724 Jena kontakt@afd-stadtrat-jena.de
Dr. Müller, Jochen AfD Postfach 67, 07724 Jena jochen.mueller@afd-stadtrat-jena.de
Neumann, Anne Die Linke Dornburger Straße 56, 07743 Jena fraktion@die-linke-jena.de
Pelzer, Bertram BÜRGER FÜR JENA Fischergasse 1, 07743 Jena info@buerger-fuer-jena.de
Prothmann, Christina Bündnis 90/Die Grünen Schillergässchen 5, 07745 Jena christina.prothmann@gruene-jena.de
Schild, Ralf AfD Postfach 67, 07724 Jena kontakt@afd-stadtrat-jena.de
Schleußner, Johannes SPD Teichgraben 4, 07743 Jena fraktion@spd-jena.de
Prof. Dr. Schubert, Ulrich S. CDU Saalbahnhofstraße 10, 07743 Jena fraktion@cdu-jena.de
Seela, Reyk CDU Saalbahnhofstraße 10, 07743 Jena seela@cdu-jena.de
Stein, Bastian CDU Saalbahnhofstraße 10, 07743 Jena fraktion@cdu-jena.de
Taeger, Alexis FDP St.-Jakob-Straße 33, 07743 Jena alexis.taeger@fdp-jena-shk.de
Teufel, Petra FDP St.-Jakob-Straße 33, 07743 Jena stadtratsfraktion@fdp-jena-shk.de
Thomas, Jens Die Linke Dornburger Straße 56, 07743 Jena fraktion@die-linke-jena.de
Dr. Vietze, Christoph SPD Dornburger Straße 135, 07743 Jena ortsteilbuergermeister.vietze@jena.de
Weißleder, Ulf BÜRGER FÜR JENA Jenergasse 13, 07743 Jena info@buerger-fuer-jena.de
Wothly, Guntram CDU Saalbahnhofstraße 10, 07743 Jena fraktion@cdu-jena.de
Dr. Wydra, Stephan CDU Saalbahnhofstraße 10, 07743 Jena fraktion@cdu-jena.de

 

Übersicht Ortsteilbürgermeister

Ortsteil Name, Vorname Adresse E-Mail
Ammerbach Kalus, Eberhard

Ammerbacher Straße 114, 07745 Jena

e.kalus@gmx.de

Burgau Fehrle, Andreas über Stadtverwaltung Jena, Büro Stadtrat,
Am Anger 15, 07743 Jena

andreas.fehrle-jena@web.de

Closewitz Maier, Alexander über Stadtverwaltung Jena, Büro Stadtrat,
Am Anger 15, 07743 Jena

ortsteile@jena.de

Cospeda Arnold, Lutz Rosenweg 17, 07751 Jena

karinlutz90@web.de

Drackendorf Raithel, Rainer Alte Dorfstraße 5b, 07751 Jena

raithel.jena@t-online.de

Göschwitz Lesche, Matthias Rudolstädter Straße 98, 07745 Jena

matthias.lesche@icloud.com

Ilmnitz Spörlein, Thomas über Stadtverwaltung Jena, Büro Stadtrat,
Am Anger 15, 07743 Jena

ortsteile@jena.de

Isserstedt Majuntke, Oliver

über Stadtverwaltung Jena, Büro Stadtrat,
Am Anger 15, 07743 Jena

olivermajuntke@web.de

Jena-Nord Dr. Vietze, Christoph

Dornburger Str. 135, 07743 Jena

ortsteilbuergermeister.vietze@jena.de

Jena-Süd Prothmann, Christina über Stadtverwaltung Jena, Büro Stadtrat,
Am Anger 15, 07743 Jena

prothmann@jena-sued.de

Jena-West Dr. Nonnast, Christoph über Stadtverwaltung Jena, Büro Stadtrat,
Am Anger 15, 07743 Jena
ortsteile@jena.de
Jena-Zentrum Förster, Cornelia über Stadtverwaltung Jena, Büro Stadtrat,
Am Anger 15, 07743 Jena

ortsteile@jena.de

Jenaprießnitz/Wogau Hertig, Ralf Bürgelsche Straße 11, 07751 Jena

ralf.hertig@jena.de

Kernberge Horn, Olaf St.-Wendel-Stieg 6, 07749 Jena

ortsteilbuergermeister.horn@jena.de

Krippendorf Müller, Petra Am Gönnabach 4, 07751 Jena

p-mueller1960@web.de

Kunitz/Laasan Heinemann, Johannes über Stadtverwaltung Jena, Büro Stadtrat,
Am Anger 15, 07743 Jena

heinemann-johannes@web.de

Leutra Rosenberger, Jörg über Stadtverwaltung Jena, Büro Stadtrat,
Am Anger 15, 07743 Jena

info@rosenberger.info

Lichtenhain Müller, Michael Lützowstraße 10, 07745 Jena

otbli@gmx.de

Lobeda-Altstadt Häkanson-Hall, Jürgen Alte Straße 11, 07747 Jena

jhh@lobeda-altstadt.de

Löbstedt Sippach, Claudia über Stadtverwaltung Jena, Büro Stadtrat,
Am Anger 15, 07743 Jena

ortsteile@jena.de

Lützeroda Franke, Reinhard über Stadtverwaltung Jena, Büro Stadtrat,
Am Anger 15, 07743 Jena

reinhard.franke@jena.de

Maua Fischer, Jacqueline über Stadtverwaltung Jena, Büro Stadtrat,
Am Anger 15, 07743 Jena

ortsteile@jena.de

Münchenroda/
Remderoda
Prinz, Maik Münchenroda Nr. 23, 07751 Jena

maik.prinz@zueblin.de

Neulobeda Blumentritt, Volker Büro Ortsteilbürgermeister,
Werner-Seelenbinder-Straße 28a, 07747 Jena

volker_blumentritt@t-online.de

Vierzehnheiligen Wolcke, Gunther über Stadtverwaltung Jena, Büro Stadtrat,
Am Anger 15, 07743 Jena

ortsteile@jena.de

Wenigenjena Stein, Bastian über Stadtverwaltung Jena, Büro Stadtrat,
Am Anger 15, 07743 Jena
ortsteile@jena.de
Winzerla Meß, Markus über Stadtverwaltung Jena, Büro Stadtrat,
Am Anger 15, 07743 Jena

ortsteile@jena.de

otb-winzerla@jena.de

Wöllnitz Meier, Silke Pennickental 5, 07749 Jena

smeierjena@gmx.de

Ziegenhain Schulze, Jens Holzweg 22, 07749 Jena

j.schulze@gmx.info

Zwätzen Dr. Kühner, Waldemar Auf dem Schafberge 6, 07743 Jena

w.kuehner@t-online.de